Arbok najlepszy na serwie


Postprzez achmed » 11 kwi 2016, o 07:44

Tak jak w temacie gdyż posiada atak Acid Sprey obniżające o dwa poziomy sp obrona

achmed  

 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 07:24



Postprzez grodas » 11 kwi 2016, o 09:48

I co z tego? Oprócz Acid spreya nie ma nic fajnego. Bez Tmów lepiej robić go pod zwykły atak i combo ze screechem. Mam shiny Arboka, ale bez giga drajna będzie dalej słaby. Jest dużo lepszych poków w tej grze :?

grodas  

 
Posty: 229
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 18:47



Postprzez achmed » 12 kwi 2016, o 09:15

Jednak mało wiesz o grze mój Grodasku czas włączyć myślenie Grodasku :D

achmed  

 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 07:24



Postprzez grodas » 12 kwi 2016, o 15:31

Oczywistym jest, że jesteś debilem i nie tylko ja wielokrotnie Ci to mówiłem, ale postaram Ci się to wytłumaczyć.

Jeden atak nie czyni pokemona "najlepszym" tu kolejność ataków jest losowa, może uderzyć 5 razy pod rząd acid sprayem, a może uderzyć w piątej rundzie po raz pierwszy albo może wogóle nie użyć tego ataku bo padnie.
Jeśli nie użyje go kilka razy w początkowych rundach to nie pokona dobrego poka bo:
-nie ma sleepa
-nie ma ataku zmniejszającego/zwiększającego szybkość
-ma słabe przyrosty obron, ataku i życia co przez 3,4 rundy może mu zmniejszyć obronę do minimum, czyli jeden strzał i bajbaj, lub szybkość czyli zero ruchu.

Myślisz inaczej? Zrób kolejnego mocarneo pokemona jak Twój Venek i Farfeć :lol:

grodas  

 
Posty: 229
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 18:47



Postprzez achmed » 13 kwi 2016, o 08:13

Będę szczery. Może nie ma speada ale co mi wiadomo to pokemon dobry jest to moje zdanie jest. Tu praktycznie przedmiot zwiększający Hp powinien mieć. Ale trzeba pakować w niego jagódy w obie obrony . Żeby był dobry.Jak dla mnie to średni pokemon na serwie. Ale znam przysłowie ,, Dobry trener , to mocy pokemon,,
Ps. Pozdrawiam graczy

achmed  

 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 07:24



Postprzez grodas » 13 kwi 2016, o 09:38

Składnia wypowiedzi jak zwykle na wysokim poziomie. To kup/ Znajdź tyle jagód żeby był dobry. Arbok najlepszy Pokemon na serwie- czymś takim wprowadzasz innych graczy w błąd. Nie znający się będą zawiedzeni słabością tego poka, a znający się na rzeczy gracze chcący przejść do poketeam uznają że to jest chu...jowy serwer skoro arbok wymiata.

grodas  

 
Posty: 229
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 18:47



Postprzez grodas » 13 kwi 2016, o 09:40

Druga sprawa z obecnych graczy jestem najbardziej doświadczony i znam się na TYM serwerze. Myślisz że wszystko co jest na innych grach tego typu dobre, to będzie takie samo tutaj?

grodas  

 
Posty: 229
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 18:47



Powrót do Pokemony

cron