Pokedex


Postprzez grodas » 7 cze 2015, o 13:31

Pytanko brzmi: Czy dane w grze pokrywają się z danymi z pokedexu? Czy przyrosty oraz ataki nie będą w niedługim czasie zmienione? Pytam bo np. Venusaur ma przyrosty pod atak fizyczny, a nie jak w większości gier, czy stron (bulbapedia itp) pod spec. Przejrzałem też część ataków i też po części się różnią.
Według mnie to fajna odmiana, ale chce się upewnić, że nic nie będzie zmieniane :)
Ostatnio edytowano 7 cze 2015, o 21:28 przez grodas, łącznie edytowano 1 raz

grodas  

 
Posty: 229
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 18:47



Postprzez grodas » 7 cze 2015, o 21:29

Żeby nie zaśmiecać forum, edytowałem źle wstawiony błąd na koszt ważnego pytania ;)

grodas  

 
Posty: 229
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 18:47



Postprzez aynix » 8 cze 2015, o 08:13

Podpinam się od pytanie i przy okazji chcę zapytać o działanie ataków. Czy będzie coś zmieniane? (np. działanie Leech Seed'a i "moc" statusowych)
Obrazek
? Ludzie znajdą dziś cenę wszystkiego, nie znając wartości niczego ?

aynix  

Avatar użytkownika
 
Posty: 71
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 08:06



Postprzez admin » 8 cze 2015, o 11:45

Ataki nie powinny się zmieniać. Jeśli tak to będą kosmetyczne zmiany nie wpływające na charakterystykę ataku. Przyrosty pokemonów nie zmienią się.

admin  

Site Admin
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 maja 2013, o 13:19



Postprzez aynix » 8 cze 2015, o 21:08

Patrząc na grę, dochodzę do wniosku, iż bazuje ona na GBA. Czy słusznym posunięciem nie byłoby ustawienie działanie ataków zgodnie z tymże GBA?

@Edit
Nevermind :?
Ostatnio edytowano 9 cze 2015, o 09:31 przez aynix, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
? Ludzie znajdą dziś cenę wszystkiego, nie znając wartości niczego ?

aynix  

Avatar użytkownika
 
Posty: 71
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 08:06



Postprzez grodas » 8 cze 2015, o 23:08

Bogu dobre będzie jak w końcu zagramy w co innego. Czy emulatory gba, czy tego typu tekstówki, wszystko to jest podobne. Tu mamy styczność z czym innym, więc ja byłbym za tym, żeby zostało jak jest. Podoba mi się to, że będę musiał stawiać na inne poki niż zawsze przez "odmienne" przyrosty niektórych z nich. Inne działanie ataków też doda jakiś smaczek :?
Coś nowego, coś nie do końca łatwego patrząc na rozgrywkę, po co to zmieniać?
Pokedex prawie do końca uzupełniony i jeśli wszystko się pokrywa z grą, to więcej mi nie potrzeba ;)

grodas  

 
Posty: 229
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 18:47



Postprzez aynix » 9 cze 2015, o 09:30

Odmienne działanie mi nie przeszkadza o ile w jakimś miejscu jest wszystko ładnie opisane (tj. moc ataku, celność, i ewentualne dodatkowe działania). Nie zauważyłem wcześniej PokeDexa, więc stąd moje pytanie o pokrycie z GBA (listę ataków z GBA można znaleźć wszędzie)
Obrazek
? Ludzie znajdą dziś cenę wszystkiego, nie znając wartości niczego ?

aynix  

Avatar użytkownika
 
Posty: 71
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 08:06



Powrót do Pokemony

cron