Moje propozycję :)


Postprzez klucha » 25 kwi 2017, o 23:20

Krótko i na temat:

1. Edytować oak'a tak aby trzeba było (ewentualnie targ) wędrować między kanto/johto a hoenn po pokemony, napewno wydłuży i umili to naszą podróż po świecie pokemon, a także zatraci trochę tą barierę którą stworzyło hoenn ( teraz wszyscy tam siedzą ...). Nie mówię tu o tym żeby co drugie zadanie transportować się do innej lokacji ale raz na 5-10 zadań myślę że nie zaszkodzi a umili :)

2. Podnieść trochę wartości pokemon'ów. Mianowicie sprzedaje 2 teoretycznie łatwo dostępne pokemony do zadań powiedzmy po 100k, a jakiś koleś wpakuje mi się zaraz z ceną 3k za sztukę gdzie wartość pokemona u handlarza to 2k. Ludzie bez przesady . Co za przyjemność czerpiemy z gry jak kupujemy większość zadań po 2k...

3. Jakby już podnieść te ceny to fajnie byłoby dostosować targ tak żeby można było sprzedać pokemona za wartość mniejszą niż jego wartość u handlarza (!). Już tłumaczę masz sobie nieulepszonego Pidgeotto na 30 lvl którego wartość będzie wynosiła jeśli się spełni pkt. nr. 2 powiedzmy 20k. Wpakujesz w jego trening 2kk i jego wartość wzrasta do 1kk. OK! Ale ta wartość to powinna być u handlarza pokemon w razie kiedy będziesz chciał odzyskać część swoich cennych ?. Na targu powinna być to wtedy około 100k-200k . Dajmy na to że pokemonem jest Quagsire który jest potrzebny do e4 a jest niezwykle rzadkim pokemonem. Jego wartość na targu na 28 lvl jest około 200k . Dlaczego ja mam bulić teraz za niego 2kk bo ktoś tyle włożył w jego trening skoro można było wbić mu 2-3 lvl i równowartość treningu byłaby z przyrostu. Można by zrobić tak że minimalny limit ceny na targu to podstawa ( wartość nieulepszonego pokemona ) + 10% wkładu ( włożysz 2kk = minimalna cena na targu wzrośnie o 200k).

4. I ostatni pkt na dziś to możliwość wystawienia na targu wszystkich przedmiotów ( np. pokeballi , jagód) za pokedolary. Co komu szkodzi :)

Miało być krótko, ale tak wyszedł chyba tylko ostatni dzisiejszy punkt. Jutro dopiszę co proponuje zrobić z osiągnięciami, bo nie chce pisać że po prostu mogłoby być ich więcej tylko rzucę jakimś pomysłem .

Dziękuję

klucha  

 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 lip 2016, o 08:59



Postprzez grodas » 26 kwi 2017, o 15:30

Bez sensu. Każdy punkt. Nie wytłumacze dlaczego, bo jest to oczywiste dla wszystkich, którzy grają tu lub tego typu gry.

grodas  

 
Posty: 229
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 18:47



Powrót do Propozycje do gry

cron