PROPOZYCJE POLEPSZENIA GRY


Postprzez grodas » 7 lut 2017, o 03:52

Siemanko!
W celu pomocy Adminowi prosiłbym doświadczonych graczy o wyszczególnienie problemów/błędów w grze oraz zadań, czy elementów, które są zbyt trudne/łatwe do przejścia bez łamania regulaminu lub konieczności wpłaty pieniężnej (która nie umili nam gry, tylko będzie koniecznością).

Proszę, żeby wypowiadali się gracze, którzy posiedzieli tu przynajmniej kilka miesięcy, jak i początkowych graczy (w przypadku obeznania w tego typu grach i tematyce Pokemon).

Postaram się, mam nadzieję razem z czołówką tej gry weryfikować każdy jeden post.

grodas  

 
Posty: 229
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 18:47



Postprzez grodas » 8 lut 2017, o 14:51

W takim razie wypowiem się pierwszy.

Kwestia jagód:

1. Limity spożycia niebieskich i fioletek są zdecydowanie za małe. Nie nalegam by je skasować ale przynajmniej podnieść. Niebieskie do 100 na dzień powinno być wystarczające. Fioletki... 200 exp teraz przy dziennym limicie? z 39lvl na 40lvl jest 10k exp, co te 200 pkt da? Tutaj najlepiej znieść całkowicie limit tak jak jest z czerwonymi.

2. Spotykanie w dziczy.
O ile ilość spotykanych statusowych/zielonych jagód jest odpowiednia, tak reszta powinna także być zwiększona. Najwięcej powinno wypadać czerwonych jagód (np 10-30), fioletki podobnie, z racji na sporą ilość potrzebnego doświadczenia, niebieskie o połowę mniej (5-15).

3. Osiągnięcia związane z jagodami możnaby podnieść... lub nie podnosić. Nie wiem jaki jest max, bo swoje jagody chomikuje.
Ot takie moje luźne propozycje.

grodas  

 
Posty: 229
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 18:47



Postprzez maero » 8 lut 2017, o 17:57

1. osiągnięcia pasuje całe przebudować, bo nagrody z nich są bardzo kiepskie np. 10 balli które się powtarza, można zrobić osiągnięcia za niektóre lokacje np. wyspa 1,2,3, port, pałac pokemon, morska wyspa, strefa safari, do nagród można dołączyć energy drinki i jagody zwiększając ilość co poziom, to zachęci do gry

2. poziom pokemonów w lokacjach pasuje zwiększyć, na moim poziomie ciężko idzie EXP bo poki są do 40 lvl-a, a potrzeba go już naprawdę dużo

3. limit drinków bym zniósł, kto chce sobie dłużej pograć byłby zadowolony :), jagody zielone są za drogie, 150 PD za szt. byłoby ok., wtedy rozwój mPA byłby bardziej możliwy

4. Komnaty Legend - można zrobić dodatkową lokację gdzie odbywałyby się walki z trenerami Legend, w nagrodę Oldballe do łapania Legend i szansa na spotkanie danej Legendy w lokacjach

maero  

Avatar użytkownika
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 20:23



Postprzez tobor » 8 lut 2017, o 18:59

pisałem to już gdzieś więc pójdę na łatwiznę ctrl+c ctrl+v: jest jeden pokemon, który nie posiada imponujących statystyk a jest możliwy do złapania na super wędkę tylko w 1 lokalizacji - chodzi mi o chinchou. Dobrze by było wprowadzić go do ogólnodostępnej mapy, z tym że szansa na spotkanie może być ekstremalnie mała

tobor  

 
Posty: 27
Dołączył(a): 2 lip 2015, o 13:26



Powrót do Propozycje do gry

cron