Walki turniejowe


Postprzez ihimado » 10 lis 2015, o 05:05

Jak w tytule proponowałbym wprowadzić walki turniejowe (pamiętam jak x lat temu u konkurencji to wprowadzili i było wielki BOOM), ale mniejsza o tym przejdźmy do meritum.

Raz w tygodniu (lub częściej, zależy od uczestników) gracze zgłaszali by swoje pokemony do turnieju, a miejsc by było 16 lub 32, ale byłby by pewne ograniczenia, które opiszę pod koniec.
Turnieje odbywałby się w wyznaczonych ramach levelowych 1-10, 11-20 itd
Walki odbywałby się w schemacie 1 vs 1, wygrany zostaje i przed każdą walką ma max hp i nie jest zmęczony,
co do nagród myślę, że dobrze by wyglądały pokedolary (odpowiednio przy zdrowym rozsądku za miejsca na podium).
Co do półfinałów, 2 pokemony które nie przeszły do finału walczą między sobą o 3 miejsce.

A teraz po krótce o zasadach zgłaszania poków
    -Każdy gracz mógłby zgłosić dowolnego, ale tylko jednego pokemona (za drobną opłatą)
    -Każdy pokemon może zająć miejsce na podium tylko 3 razy (podium to pierwsze, drugie lub trzecie miejscem, piszę bo niektórzy mogą nie wiedzieć), bo zdarzało się, że dominował jeden pok, później już nie mógłby brać udziałów

ihimado  

 
Posty: 75
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 15:17



Postprzez niegazowany » 12 lis 2015, o 18:52

Wydaje mi sie ze pod koniec regionu cos takiego jest w postaci Indigo League tak jak bylo w anime i na gba ale moge sie mylic :D
Obrazek

niegazowany  

 
Posty: 208
Dołączył(a): 27 maja 2015, o 10:54
Lokalizacja: Kambodża



Postprzez ihimado » 13 lis 2015, o 02:48

A nie wiem, jeszcze mi trochę zostało do końca

ihimado  

 
Posty: 75
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 15:17



Postprzez grodas » 13 lis 2015, o 10:52

Za mało jest graczy na coś takiego. Poza tym w tej chwili 4 osoby zdominują każdy turniej.

grodas  

 
Posty: 229
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 18:47



Powrót do Propozycje do gry

cron