Stowarzyszenie czy tam gildia


Postprzez niegazowany » 23 wrz 2015, o 00:27

Proponuje zalozenie tego wkoncu (wiem admin ze chcesz to ddoac juz z caloscia dopracowana walkami miedzy itp) ale przydaloby sie narazie chociazby tak zeby dalo sie zalozyc i byc czlonkiem :)
Obrazek

niegazowany  

 
Posty: 208
Dołączył(a): 27 maja 2015, o 10:54
Lokalizacja: Kambodża



Postprzez ihimado » 23 wrz 2015, o 02:26

Pomysł fajny, a budynki czy walki można z czasem pomału wprowadzać niekoniecznie od razu

ihimado  

 
Posty: 75
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 15:17



Postprzez admin » 28 paź 2015, o 10:59

Koncepcja Gildi nie jest zła tylko jak to ugryźć, żeby było ciekawe. Bo samo bycie w stowarzyszeniu to marne pocieszenie.
Jakieś pomysły jak mogło by to działać?

admin  

Site Admin
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 maja 2013, o 13:19



Postprzez grodas » 28 paź 2015, o 12:36

Zanim wejdzie nowy region, to może właśnie to zatrzymałoby więcej graczy.

Gildia z gildmajsterem (gildmajster musi mieć 30/35/45 lvl postaci, to nie będzie milion gildii)
Założenie takiej gldii kosztuje coś tam jagód, coś tam przedmiotów itp
w gildii jest ograniczenie członków, do odblokowania przy zwiększeiu poziomu gildii

w gildii (osobna zakładka) może być:
darmowe pokecenter (przy minimum 4 pokach bez hp)
może własny mr pokemon na jakiś lepszych zasadach?
i jakieś tam duperele co wymyślicie

walki między gildiami byłyby w odzdzielnym rankingu i tu mogłyby być gratyfikacje jak w gladiatusie, można sobie tam zajrzeć, bo nie chce mi się teraz o tym pisać
w rankingu byłyby nicki osób w kolorze danej gilgii, może jakiś znaczek przy tym i tyle co by się odróżniało
nie możnaby atakować tylko swoich i tyle

Jakoś to powiązać z innymi pomysłami i zacząć to wprowadzać w życie, zamiast stać w miejscu.

P.S. Panie Adminie dalej nie dostałem żadnej nagrody za przejście regionu jako pierwszy, tak tylko mówię :?

grodas  

 
Posty: 229
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 18:47



Postprzez niegazowany » 29 paź 2015, o 01:10

ja proponuje postawic narazie mozliwosc zakladania gildii dobrze grodas mowi od jakiegos lvla szefu zeby mogl ale za drobna oplata yenowa a inne itemy etc sie przydadza ale zeby zalozmy rozwijac budynki co jest moja kolejna propozycja zeby bylo wlasnie wlasne pokecenter, hodowca z zalozmy dziennym pokiem zmiennym zaktoego bd placil dodatkowe jakies pieniadze, trener gildyjny, mr pokemon chatka, gosc od wedek, jakies wlasne jeziorko gildyjne i wszystkie budynki by moc rozwijac za pomoca skladania w skarbcu gildyjnym itemek do rozbudowy, te rozbudowy mysle ze fajnie jakby dawaly jakies wieksze procenty dla uleczen tanszych zalozmy wiekszych szansa zlapania, wyklucia shiny etc. Najwazniejsze jakies rangi, no i walki gildyjne ;). Wiem ze troche chaotycznie napisane, Admin jak cos to mozemy na gadu czy gdzies na zewnatrz obgadac to co tam bym ci mogl zaproponowac jakbys czegos nie kumal etc :P
Obrazek

niegazowany  

 
Posty: 208
Dołączył(a): 27 maja 2015, o 10:54
Lokalizacja: Kambodża



Postprzez enrixeee » 29 paź 2015, o 07:23

moze do tego jakis czat gildijny bo graczy coraz wiecej :D czaty buduja lepsze zgranie no i mozna sie czegos nauczyc od bardziej doswiadczonych graczy :) jakies decyzje , luzne gadki itp. mozna obgadywac wenatrz stowarzyszenia :)

enrixeee  

 
Posty: 76
Dołączył(a): 23 maja 2015, o 18:43



Postprzez niegazowany » 29 paź 2015, o 12:04

enrixeee napisał(a):moze do tego jakis czat gildijny bo graczy coraz wiecej :D czaty buduja lepsze zgranie no i mozna sie czegos nauczyc od bardziej doswiadczonych graczy :) jakies decyzje , luzne gadki itp. mozna obgadywac wenatrz stowarzyszenia :)
Obrazek

niegazowany  

 
Posty: 208
Dołączył(a): 27 maja 2015, o 10:54
Lokalizacja: Kambodża



Postprzez niegazowany » 29 paź 2015, o 12:06

enrixeee napisał(a):moze do tego jakis czat gildijny bo graczy coraz wiecej :D czaty buduja lepsze zgranie no i mozna sie czegos nauczyc od bardziej doswiadczonych graczy :) jakies decyzje , luzne gadki itp. mozna obgadywac wenatrz stowarzyszenia :)

tego nie pisalem bo to sprawa oczywista chyba xD trzeba obgadywac co by sie ulepszalo kogo atakujemy etc.
wlasnei co do atakow wpadlem na pewien pomysl by byly jakies gildyjne walki z zespolem r, aqua, magma etc zaleznie juz potem jak wejda next regiony gdzie mozna by zdobyc jakies przedmioty do rozbudowy czy kase ktora by wplywala tylko na konto gildii :P
Obrazek

niegazowany  

 
Posty: 208
Dołączył(a): 27 maja 2015, o 10:54
Lokalizacja: Kambodża



Postprzez niegazowany » 29 paź 2015, o 12:07

cholera sie mi wyslalo pusta wiadomosc wyzej xd
Obrazek

niegazowany  

 
Posty: 208
Dołączył(a): 27 maja 2015, o 10:54
Lokalizacja: Kambodża



Postprzez ihimado » 29 paź 2015, o 19:57

Jestem za, a co do walk mogło by być, tak jak z:
-walkami drużyna vs drużyna z tym, że w drużynie było by tyle poków ile osób w gildii i każdy by wybierał jednego poka jako reprezentanta danego gracza (nie koniecznie lidera)
-lub 1 vs 1 tylko, że wtedy albo najsilniejszy pokemon w gildii (można by urządzić turniej w gildii :D ), albo walka 1 vs 1, ale np tylko pokemony 2 wodne w danym tygodniu mogą walczyć czy jakoś tak
-lub na całą gildię wybiera się standardowo 6 poków, które reprezentują daną gildię

ihimado  

 
Posty: 75
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 15:17


Następna strona

Powrót do Propozycje do gry

cron